Dan ruzicastih majica

ruzmajice2802Dan ružičastih majica (Pink Shirt Day) je program prevencije vršnjačkog nasilja koji se obilježava zadnje srijede u mjesecu veljači. Ove godine preko 50 škola širom BiH, u više od 20 gradova i preko 10.000 učenika sudjelovalo je u obilježavanju ovog dana, dio toga je bila i naša škola.Učenici su u ružičastim majicama, točno u podne, izašli ispred škole i na taj način senzibilizirali javnost i podigli svijest o problemu nasilja. Zatim su u Hrvatskom narodnom kazalištu Mostar pogledali predstavu „Quijotanje”  koja govori o slučaju vršnjačkog nasilja među starijim adolescentima koje je oslonjeno na korumpirani sustav gdje su djeca političkih moćnika zaštićenija od druge djece.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

Nastava u školskoj 2023./2024. godini počinje u ponedjeljak, 4.9.2023. godine, prema sljedećem rasporedu: I. smjena – treći i četvrti razred s početkom nastave u 7,30...

UPIS UČENIKA U ŠKOLSKU 2023./24. GODINU

Upis učenika u druge, treće i četvrte razrede za školsku 2023./24. Godinu obavit će se u utorak, 29.8.2023. godine u vremenu od 8:30 do...

Popravni ispit NPPNHJ

Raspored polaganja popravnih jspita u kolovozu možete vidjeti klikom na sljedeći link popravni 2023  

Obavijest za učenike

Podjela svjedodžbi,  diploma i zahvalnica za učenike od prvog do trećeg razreda održat će se u srijedu 28.lipnja 2023. prema sljedećem rasporedu: Prvi odjeli ...

Školski godišnjak 2022./2023.

Još uvijek niste odlučili koju školu upisati? Klara Jovanović, učenica 1.c razreda, je pripremila pregled svih aktivnosti koje smo imali u školskoj 2022./2023. godini. Dobro ste...