Dan ruzicastih majica

ruzmajice2802Dan ružičastih majica (Pink Shirt Day) je program prevencije vršnjačkog nasilja koji se obilježava zadnje srijede u mjesecu veljači. Ove godine preko 50 škola širom BiH, u više od 20 gradova i preko 10.000 učenika sudjelovalo je u obilježavanju ovog dana, dio toga je bila i naša škola.Učenici su u ružičastim majicama, točno u podne, izašli ispred škole i na taj način senzibilizirali javnost i podigli svijest o problemu nasilja. Zatim su u Hrvatskom narodnom kazalištu Mostar pogledali predstavu „Quijotanje”  koja govori o slučaju vršnjačkog nasilja među starijim adolescentima koje je oslonjeno na korumpirani sustav gdje su djeca političkih moćnika zaštićenija od druge djece.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...