Dan ružičastih majica

Međunarodni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja obilježava se svake godine, posljednje srijede u februaru/veljači. Učenici i profesori Gimnazije Mostar, u organizaciji Vijeća učenika, obilježili su danas Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja. Na slikama su učenici I-IV razreda naše škole.Osim današnjeg, simboličnog obilježavanja, naši učenici redovno učestvuju/sudjeluju u brojnim radionicama s ciljem suzbijanja vršnjačkog nasilja, prepoznavanja istog i pravovremenog obavještavanja.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...