Dan otvorenih vrata studija fizike

Dana 23. veljače učenici četvrtih razreda i članovi sekcije “Mladi fizičari” u pratnji prof. Nikoline Grubišić-Čabo posjetili su fakultet Prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti u Mostaru. “Dan otvorenih vrata studija fizike” održava se u cilju predstavljanja fakulteta, seminara za profesore te naučno-istraživačkih radova koje predstavljaju profesori i asistenti fakulteta. Uvodno predavanje je imala prof.dr.sc. Slavica Brkić, a zatim su učenici sudjelovali u radionicama koje su pripremili asistenti.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....