Dan otvorenih vrata Studija fizike

Danas, 28.2.2020. godine, prof. Marina Vuletin je povela učenike trećih i četvrtih razreda na Fakultet prirodoslovno- matematičkih i odgojnih znanosti Sveučilišta u Mostaru koji je organizirao Dan otvorenih vrata Studija fizike.Program se sastojao od niza radionica na kojima su studenti, asistenti i profesori pokazali znanstveno, stručno i zabavno lice fizike. Fizika je jedna od najstarijih znanosti koja je kao ni jedna druga znanost omogućila razvoj tehnologije. Svijet u kojem živimo se razvija po zakonima fizike kojih smo i mi dio. Fizika nas uči posebnim postupcima i načinima razmišljanja koji nazivamo znanstvenim, koristi poseban jezik koji je temelj istraživanja i u svim drugim prirodnim znanostima.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest o početku školske godine

Obavijest o početku nove školske godine možete vidjeti klikom na sljedeći link : obavijest za ucenike

12. dani BHAAAS-a (Bosnian-Herzegovinian American Academy of Arts and Sciences) u Gimnaziji Mostar

Ponosni smo domaćini susreta svjetskih znanstvenika, umjetnika, doktora i profesora koji su se okupili na 12. danima BHAAAS-a u BiH u razdoblju od 24....

Popravni ispiti-NPP na hrvatskom jeziku

Raspored popravnih ispita za kolovoz 2021. godine možete vidjeti klikom na sljedeći link: popravni ispiti kolovoz 2021.

Prijava za upis u Gimnaziju Mostar

Prijavu za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete skinuti na sljedećem linku: Prijava na konkurs - natjecaj

Završni ispit u Dvojezičnom frankofonom razredu

Učenici Ebru Zuhal Gilić i Lorens Stranjak su danas s uspjehom položili završni ispit po programu bilingvalne frankofone nastave u Gimnaziji Mostar. Ispit je obavljen...