Dan otvorenih vrata Studija fizike

Danas, 28.2.2020. godine, prof. Marina Vuletin je povela učenike trećih i četvrtih razreda na Fakultet prirodoslovno- matematičkih i odgojnih znanosti Sveučilišta u Mostaru koji je organizirao Dan otvorenih vrata Studija fizike.Program se sastojao od niza radionica na kojima su studenti, asistenti i profesori pokazali znanstveno, stručno i zabavno lice fizike. Fizika je jedna od najstarijih znanosti koja je kao ni jedna druga znanost omogućila razvoj tehnologije. Svijet u kojem živimo se razvija po zakonima fizike kojih smo i mi dio. Fizika nas uči posebnim postupcima i načinima razmišljanja koji nazivamo znanstvenim, koristi poseban jezik koji je temelj istraživanja i u svim drugim prirodnim znanostima.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Peri ruke i uzmi igračku bez muke

Realizacija projekta "" Naši učenici i profesori vrijedno rade na proizvodnji sapuna za djecu, polaznike vrtića.

Interactive Workshop on British Culture

Dana 4.3.2021. godine učenici IV2 razreda su pratili radionicu pod nazivom: Interactive Workshop on British Culture ("What comes to your mind when you think...

Možda ima ljepših, ali nema dražih..

Povodom 1.marta - Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, Pedagoški zavod Mostar i IC štamparija Mostar, raspisali su literarni konkurs na temu : "Možda ima ljepših,...

Svirajte mi jesen stiže dunjo moja

Gimnazija Mostar-Svirajte mi jesen stiže dunjo moja Glavne uloge:Leina Tanović i Emir Rahimić Kamera i snimanje:Lamija Štukan i Emir Rahimić Montaza:Adna Ćušić Anisa Gosto Melisa Šuta https://www.facebook.com/novinarskaGM/videos/2791712564412482

Intercultural learning: From history to future

U periodu/razdoblju od 23.2. do 25.2.2021. godine održane su završne aktivnosti  projekta "Intercultural learning: From history to future". U projektu učestvuje/sudjeluje 36 profesora i...