Čas Historije na Radimlji

20161005_120619Danas, 5. oktobra, učenici drugih razreda u pratnji razrednica i profesora historije posjetili su Radimlju, nekropolu stećaka. Učenici su iskusili evropsku metodu učenja u prirodi te su imali historijski čas o Hercegovini i stećcima. Također, imali su priliku poslušati najljepše pjesme bosanskohercegovačkog velikana Maka Dizdara, kome su stećci bili inspiracija za stvaranje zbirke poezije “Kameni spavač”. Nakon te kulturno-obrazovne sesije, učenici su posjetili i drevni grad Stolac.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....