Božićna priredba u Gimnaziji Mostar

Tradicionalna božićna priredba je počela pjevanjem zbora pod ravnanjem profesorice Marine Sulić, koji je izveo 4 pjesme – Adeste fedeles, Raduj se o Belteme, Go tell it in the Mountain, Božić je u mome mistu. Slijedilo je čitanje učeničkih proznih uradaka i recitacija. Luka Marić je čitao svoju Betkehemsku pricu, Mihaela Kordušić je pročitala pjesmu Marije Golemac iz 3.b – Bozicna pjesma. Prozne radove su predstavile Gabrijela Herceg iz 2.c – Božićna idla te je Marija Miletić iz 1.c pročitala svoj rad pod nazivom Božić. Ema Lucija Zovko je pročitala Božićni akord Pere Pavlovića. Osvježenje je unijela Marija Mila Milas izvodeći na flauti tradicionalne božiće pjesme u korepeticiji Luke Sakića. Učenici 1. b , Leda Šantić i Andrea Miličević te maturantica Lora Obradović su izvele Pjesme o snjegoviću na francuskome jeziku . Nakon toga je uslijedio igrokaz, Stelina božićna avantura, autorice teksta Lidije Lučić u izvedbi dramske sekcije. Priredba je završena nastupom Dragana Glavine, gitara uz klavirsku pratnju Veronike Golemac u pjesmi Shallow.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...