Dana 6. listopada 2017. godine održano je natjecanje u atletici na razini srednjih škola na stadionu pod Bijelim Brijegom. Učenice naše škole postigle su odličan uspjeh u disciplini trčanje na 100 m:
- mjesto Ivana Knezović (2.a)
- mjesto Ana Miličević (1.c)
Čestitamo djevojkama na osvojenim medaljama.
