Vrhunska izvedba predstave „Audicija za modernu školu“

0
2

Dramska sekcija Gimnazije Mostar, 18.4.2018. godine, u Galeriji kraljice Katarine Kosača, izvela je  predstavu „Audicija za modernu školu“ koju su pripremile profesorica Vesna Filipić i knjižničarka Lidija Lučić.Učenici su pokazali iznimnu talentiranost i ozbiljnost u predstavljanju likova, držali su stalno nasmijana lica publike i dobili najveći pljesak u prepunoj Galeriji gdje se tražila ulaznica više.U nadasve komičnom tonu, dočarali su atmosferu neke buduće moderne škole, kakvu bi oni željeli, a ne kakva je u stvarnosti. Škola u kojoj nema jedinica, neispričanih sati, strogih profesora. Tako je i izgledao scenarij kojeg je prema učeničkoj zamisli napisala njihova knjižničarka, a uspješno izvela Dramska sekcija. Glumili su: Ivana Vlašić, Matija Max Vidović, Tomislav Rajić, Luka Bonča, Ante Galić, Ira Hott, Ena Jelena Milović, Nives Mikulić, Tomislav Perić, Mihaela Jurić, Stefan Bjelogrlić, Stefan Avdalović, Matea Tokmakčija, Lorens Stranjak, Marin Azinović.