Valentinovo u Gimnaziji

Kako smo i obećali, cijela je škola danas slavila ljubav. Zahvaljujući English Club-u, ROMVLVS-u, jezičnoj i novinarskoj sekciji, ali i svim profesorima i učenicima cijeli je dan bio uistinu poseban. English Club se pobrinuo da naše simpatije ne ostanu bez darova, Amori su vrijedno prenosili ljubav preko najpoznatijih stihova rimske poezije, jezičari su omogućili ostavljanje poruka za one ne tako hrabre, a novinarci su u duhu novih vremena, neumorno, fotografirali ljubav na hodnicima s najmodernijim, ručno rađenim, okvirom. Ljubav je ušla i u učionice, glagoli profesorice Renate su uz ljubav mnogo zabavniji! Vrhunac je bila priredba naših učenika pod vodstvom profesorica Vesne Filipić i Marine Sulić, te naše knjižničarke Lidije Lučić. Tradicionalna priredba s bogatim repertoarom oduševila mnogobrojnu jepubliku te dokazala kako imamo jako puno talentiranih učenika.U programu su sudjelovali i učenici UWC-a, hvala vam! Bili ste izvrsni!

Comments are closed