Uspjesi sportske sekcije

sportsekcija1704U proteklom periodu Sportska sekcija naše škole bila je veoma aktivna. Naša ekipa je učestvovala na Nogometnom takmičenju za učenike te u finalu odnijela pobjedu protiv ekipe Srednje elektrotehničke škole Ruđera Boškovića, ostvarivši rezultat 7:0! Također, Sportska sekcija je učestovala i na Košarkaškom takmičenju za učenice na kojem je ostvarila zavidan uspjeh. Naše mlade košarkašice su uz dvije pobjede i jedan poraz zauzele treće mjesto u ekipnom poretku. U četvrtfinalu su igrale s ekipom Srednje medicinske škole pobijedivši s 11:5, a u polufinalu s ekipom Srednje ekonomske škole Joze Martinovića.Čestitke učenicima i profesorima Širazu Novakoviću i Mirku Grozdaniću koji su na odličan način predstavili našu školu, ali i važnost bavljenja sportom!

Comments are closed