Svjetski dan učitelja

Vijeće učenika Gimnazije Mostar danas je obilježilo Dan učitelja. Učenici su uljepšali ovaj praznik svojim profesorima lijepim porukama ostavljenim u svim učionicama kako bi se bar djelomično zahvalili za njihov svakodnevni trud i zalaganje. Na taj način je svaki profesor započeo svoj radni dan jednom lijepom porukom koja im je zasigurno uljepšala ostatak dana.Dragi naši profesori, hvala vam za znanje i trud koji ulažete u nas kako biste nas oblikovali u bolje ljude i buduće akademske građane ove zemlje. Sretan vam vaš dan!

U nastavku teksta možete pročitati neke od poruka.

“Profesori inspirišu ljubav prema znanju i istini, osvjetljavajući putanju naše mladosti.”

“Hvala za lekcije koje nam niste dužni prenijeti! Hvala što nas oslobađate strahova!”

“Znanje se množi dijeljenjem.”

“Profesori sade sjemenke znanja koje rastu zauvijek.”

“Najbolji profesori često su i najzahtjevniji jer oni od učenika zahtijevaju razmišljanje.”

“Prosječan profesor govori. Dobar profesor objašnjava. Izvrstan profesor pokazuje. Vrhunski profesor  inspiriše.”

Comments are closed