Summerteen-ljetni kamp

Članovi Vijeća učenika naše škole dobili su sredstva za realizaciju njihovog projekta pod nazivom “Summerteen – ljetni kamp za srednjoškolce HNŽ/K”. Projekt je prepoznat od strane Fondacije Mozaik s kojom su potpisali ugovor o financiranju. Uz dobiveni iznos od 1.450 KM, osigurana su i sredstva za sufinanciranje njihovog projekta iz zajednice te će se projekt realizirati sredinom kolovoza/avgusta. Uz njih, financijsku podršku je dobio još jedan projekt iz Mostara. Na ceremoniji je sudjelovalo troje predstavnika Vijeća učenika: Luka Crnogorac (predsjednik), Sandro Jovanović i Sonja Kijara Perić. Ugovor je potpisan 19. 7. 2018. u prostoriji Odjela za društvene djelatnosti Grada Mostara uz nazočnost gđe Sabine Memić.