Specijalna nagrada za Katarinu Antelj i Denisu Zolj za likovni rad na Danima frankofonije 2018

Učenice II razreda Katarina Antelj i Denisa Zolj dobitnice su specijalne nagrade na konkursu „Frankofono kinematografsko naslijeđe“. Rad spomenutih učenica je prikupio najviše „like-ova“ na Facebook profilu Francuskog instituta u Bosni i Hercegovini od 15. do 19. marta 2018. godine. Konkurs je raspisao Francuski institut u Bosni i Hercegovini povodom 20. marta, Međunarodnog dana frankofonije.Učenici naše škole Ebru-Zuhal Gilić, Lejla Kljako, Sara Mahmić, Samra-Mida Mesihović, Lamija Rahimić i Lorens Stranjak su se predstavili sa svojim radovima na izložbi koja je otvorena u odjelu Instituta u Mostaru 20.3.2018. godine prilikom proglašenja najboljih radova na ovogodišnjem konkursu.

Comments are closed