Posjeta zamjenika direktora Francuskog instituta u Bosni i Hercegovini

Zamjenik direktora Francuskog instituta u BiH i ataše za francuski jezik u Francuskoj ambasadi u BiH, g. Raid Faure-Abu Zaideh, posjetio je našu školu 17.12.2019.godine. Tom prilikom, g. Fuare Abu-Zaideh se susreo s učenicima Dvojezičnog frankofonog odjeljenja, menadžmentom škole i predavačima na ovom programu.
Posjeta zamjenika direktora Francuskog instituta u BiH je bila i prilika da se učenicima III I IV razreda uruče diplome DELF (diplome o znanju francuskog jezika koje izdaje Francusko ministarstvo prosvjete), a učenicima I razreda prigodni pokloni. Polaznicima Dvojezičnog razreda su se obratili i direktor Haris Idriz, MA i zamjenica ravnatelja prof. Ankica Čović i poželjeli im uspješan rad u sklopu ovog projekta.

Comments are closed