Nagradni izlet

Dana 4.10.2108. učenici 4.c i 2.c otišli su na nagradni izlet jer su u prošloj školskoj godini imali najbolji prosjek te najmanji broj izostanaka. Tom prilikom su posjetili Modro i Crveno jezero u Imotskom. Potom su se uputili u Makarsku gdje su posjetili Gradski muzej smješten u palači Tonoli razgledavši stalni postav muzeja. Sljedeća postaja je bio iznimno zanimljiv Malakološki muzej franjevačkog samostana koji sadrži atraktivnu postavu morkih puževa i školjkaša Jadrana ali i cijelog svijeta. Na koncu izleta posjetili su zvjezdarnicu i promatrali planete i zvijezde Sunčevog sustava. Tom prilikom smo ponovili naučeno gradivo i usvojili nova znanja. Zahvaljujemo školi i profesorima pratiteljima koji su nam omogućili nezaboravan i edukativan izlet.