Kviz znanja “Zemljo hiljaduljetna”

28. februara u sali za simulirano suđenje Pravnog fakulteta Univerziteta „Džemal Bijedić“ u Mostaru održan je kviz znanja „Zemljo hiljaduljetna“, u organizaciji Unije studenata Univerziteta „Džemal Bijedić“, Asocijacije studenata Pravnog fakulteta Univerziteta “Džemal Bijedić” i Asocijacije studenata Fakulteta humanističkih nauka.
Kviz je održan u okviru obilježavanja Dana nezavisnosti BiH. Pitanja iz historije, geografije, kulture, sporta, muzike i drugih oblasti imala su za cilj da učesnici i gledaoci kroz zabavu i na interaktivan način nauče nešto novo o našoj domovini.
Našu školu predstavljale su četiri ekipe, od kojih je ekipa koju su predstavljali Omar Omeragić, Faris Begović i Mehmed Marić došla do finala, gdje je zauzela drugo mjesto. Zahvaljujemo se svim učesnicima koji su dostojanstveno predstavili našu školu, a posebne čestitke drugoplasinaroj ekipi!

Comments are closed